Ungdommens Borettslag Ii Harestua
Ungdommens Hus Røros
Ungdommens Kultur Forening
Ungdommens Kystforening
Ungdommens Miljøfond
Ungdommens Motorcykkel Klubb (umck)
Ungdommens Musikkforening
Ungdommens Sjakkforbund
Ungdommsomsorgen I Somalia
Ungdoms & Idrettslaget Håpet
Ungdoms Og Idrettslaget Silfar
Ungdoms Rehabilitering Og Kultur Integrering
Ungdoms- Og Idrettsforeningen Bjørgan
Ungdoms- Og Idrettslaget Stølen
Ungdomsakademiet As
Ungdomsakademiet Da
Ungdomsarbeider Lasse Olsen
Ungdomsarbeidet I Den Luthersk Læstadianske Menighet
Ungdomsbasen Kristiansund Håvard Johansen
Ungdomsbedrift 933
Ungdomsbedriften Graphica
Ungdomsblikk Waage
Ungdomsblokkfløytistene St.sunniva
Ungdomsblokkfløytistene Uranienborg
Ungdomsforening Runo
Ungdomsforeningen Vår
Ungdomsgruppa
Ungdomsgruppa Bore Bedehus
Ungdomsgruppa Samhold
Ungdomsgruppa Stunt
Ungdomsgruppen Nålagua
Ungdomshallen
Ungdomshuset Fram
Ungdomshuset I Rogaland
Ungdomshuset Seniordans
Ungdomshuset Solvoll Ba
Ungdomshuset Svingen
Ungdomshusets Venner
Ungdomskammeratene Mot Vold Og Narkotika
Ungdomskilden Kjetil Ragnar Johansen
Ungdomsklubben Av 1952 Triangelen V/tom Engebretsen
Ungdomsklubben Bizarre
Ungdomsklubben Cross
Ungdomsklubben Hippo
Ungdomsklubben Kanutten
Ungdomsklubben På Vannareid
Ungdomsklubben Spillopp
Ungdomsklubbene Teensville Og Jonathan
Ungdomskonserten At Meløy
Ungdomskonsulent Bisgaard
Ungdomskoret
Ungdomskoret - Stord Kulturskule
Ungdomskoret Canto
Ungdomskoret Ekko
Ungdomskoret Fame
Ungdomskoret Opus
Ungdomskoret Reflex
Ungdomskoret Respons
Ungdomskoret Vox
Ungdomskulen Da
Ungdomskulturkrets I Bergen
Ungdomslaget Astøingen
Ungdomslaget Bard
Ungdomslaget Daggry
Ungdomslaget Dagry
Ungdomslaget Dølen
Ungdomslaget Fjell Og Fjord
Ungdomslaget Fjellblom
Ungdomslaget Fjellvakten
Ungdomslaget Flendølen
Ungdomslaget Forsøket (ul)
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Fram
Ungdomslaget Framhjålp
Ungdomslaget Framover
Ungdomslaget Framsteg
Ungdomslaget Framsteg
Ungdomslaget Framsteg
Ungdomslaget Framsteg
Ungdomslaget Framsteg
Ungdomslaget Freidig
Ungdomslaget Fremad
Ungdomslaget Fremskritt
Ungdomslaget Fremskritt
Ungdomslaget Fremskritt
Ungdomslaget Fremtiden
Ungdomslaget Fridom
Ungdomslaget Frihug
Ungdomslaget Fønix
Ungdomslaget Glimt
Ungdomslaget Glimt (u.l. Glimt)
Ungdomslaget Godt Håp
Ungdomslaget Gula
Ungdomslaget Gå-på
Ungdomslaget Haab
Ungdomslaget Hatlestrendingen
Ungdomslaget Havglimt
Ungdomslaget Havglimt
Ungdomslaget Havgula
Ungdomslaget Havsus
Ungdomslaget Heim
Ungdomslaget Heim
Ungdomslaget Heimdal
Ungdomslaget Heimhug
Ungdomslaget Heimhug
Ungdomslaget Henrik Wergelands Minne
Ungdomslaget Håpet
Ungdomslaget Idun
Ungdomslaget Idun
Ungdomslaget Idun
Ungdomslaget Idyl
Ungdomslaget Ivar Aasen
Ungdomslaget Kveldsol
Ungdomslaget Kveldsol
Ungdomslaget Lauvsprett
Ungdomslaget Liv
Ungdomslaget Liv
Ungdomslaget Liv, Vonheim
Ungdomslaget Lys
Ungdomslaget Maiblomsten
Ungdomslaget Mjølner
Ungdomslaget Norden
Ungdomslaget Nordlys
Ungdomslaget Nordlys
Ungdomslaget Nordlys
Ungdomslaget Norrøna
Ungdomslaget Nybrot
Ungdomslaget Nytt Mot
Ungdomslaget Ogna
Ungdomslaget Polarfront
Ungdomslaget Prøven
Ungdomslaget Prøven
Ungdomslaget Prøven Ul
Ungdomslaget Rett Leid
Ungdomslaget Romsdalshorn
Ungdomslaget Samhald
Ungdomslaget Samhald Lepsøy
Ungdomslaget Samhold
Ungdomslaget Samhold
Ungdomslaget Samhold
Ungdomslaget Samhug
Ungdomslaget Sjølund
Ungdomslaget Solglytt
Ungdomslaget Solglytt
Ungdomslaget Spiren
Ungdomslaget Stordabuen
Ungdomslaget Stortind U.l. Stortind
Ungdomslaget Svein
Ungdomslaget Tord Foleson
Ungdomslaget Ul Framtak
Ungdomslaget Ulabrand
Ungdomslaget Utheim
Ungdomslaget Vaaren
Ungdomslaget Vaggas
Ungdomslaget Varden
Ungdomslaget Vardevakt
Ungdomslaget Vestfjord
Ungdomslaget Vestfjord
Ungdomslaget Vidar
Ungdomslaget Viljen
Ungdomslaget Von
Ungdomslaget Von
Ungdomslaget Vårglimt
Ungdomslaget Vårliv
Ungdomslaget Vårvon
Ungdomslaget Vårvon
Ungdomslaget/idrettslaget Skjold
Ungdomsmentor Anne Marie Mork
Ungdomsoppdraget Ans
Ungdomsrevyen Sandnes
Ungdomsringen Austlandet
Ungdomssamarbeidet I østfold
Ungdomsschilden As
Ungdomssenteret Nlm Spydeberg
Ungdomstalent Foreningen
Ungdomsteamet
Ungdomstilsynet
Ungdomstreffe Klubb
Ungdomsutvalget I Hordakrinsen Det Frivillige Skyttervesen
Ungdugnad Maria Barstad
Unge As
Unge Cellister
Unge D Dennis Johan Kvalvik
Unge Denstad Tjenester Lars Thomas Denstad
Unge Diaspora
Unge Duer Cecilia Margarita Dinardi
Unge Eldre
Unge Eventyreres Loge
Unge Feminister Oslo
Unge Folk I Halden
Unge Folkemusikere I Oslo
Unge Forskere Sotra
Unge Funksjonshemmede
Unge Hjerter As
Unge Holmlianere
Unge Høyres Landsforbund
Unge Karlstad
Unge Kokker
Unge Kristne
Unge Kunstneres Samfund
Unge Leve
Unge Lovende As
Unge Lovende Bioteknologer
Unge Lovende Haaland